todos. architekci
todos. architekci

todos. architekci to zespół czwórki przyjaciół z Poznania. Współpraca między nami zaczęła się już podczas studiów, chociażby poprzez wspólne sukcesy w różnych konkursach architektonicznych. Doświadczenie zawodowe, które zdobywaliśmy w renomowanych biurach projektowych m. in. w Paryżu, Londynie, Porto, Düsseldorfie, Warszawie i Poznaniu, owocuje indywidualnym podejściem do każdego wykonywanego przez nas projektu. Dopełniając się wzajemnie, w zakresie umiejętności i wiedzy, tworzymy solidną markę, która na pierwszym miejscu stawia potrzeby i zadowolenie klienta. W naszej ofercie znajdują się projekty architektoniczne wszelkiego rodzaju budynków, projekty wnętrz, mebli, inwentaryzacje, nadzory autorskie, kosztorysy, prowadzenie budów oraz usługi budowlane.

Wojciech Kowalczyk

Wojciech Kowalczyk

Architekt uprawniony IARP od 2021 roku. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Architektury na Politechnice Poznańskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w biurach takich jak Dominique Perrault Architecture w Paryżu, Kuryłowicz & Associates w Warszawie oraz CDF Architekci w Poznaniu.

Jakub Chrzanowski

Jakub Chrzanowski

Architekt uprawniony IARP od 2019 roku. Studiował na Wydziałach Architektury BTU Cottbus, Politechniki Poznańskiej oraz Politechniki Wrocławskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w biurach w Londynie oraz pod okiem Profesora Jerzego Gurawskiego w Poznaniu.

Tomasz Kierończyk

Tomasz Kierończyk

Architekt uprawniony – ukończył z wyróżnieniem Wydział Architektury na Politechnice Poznańskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w biurach takich jak Dominique Perrault Architecture w Paryżu, ingenhoven architects w Düsseldorfie oraz w Poznaniu. Laureat ogólnopolskich konkursów architektonicznych i projektowych.

Miłosz Korczak

Miłosz Korczak

Architekt – ukończył z wyróżnieniem Wydział Architektury na Politechnice Poznańskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w biurze OODA w Porto oraz w Poznaniu. Laureat ogólnopolskich konkursów architektonicznych i projektowych.