todos. architekci | Biuro
todos. architekci
todos. architekci

todos. architekci to zespół projektowy, którego współpraca zawiązała się na bazie wspólnych sukcesów w ogólnopolskich konkursach architektonicznych. Współpracę tę uzupełnia doświadczenie zawodowe zdobyte w renomowanych biurach projektowych w Europie, m.in. w Paryżu, Düsseldorfie, Porto, Londynie i Warszawie.

Wspólnie zdobyte umiejętności owocują indywidualnym podejściem do każdego powierzonego zadania. Wzajemne dopełnienie w zakresie wiedzy oraz umiejętności pozwala nam tworzyć solidną markę.

Pracownia skupia się głównie na projektowaniu domów jednorodzinnych segmentu premium, wielorodzinnych osiedli mieszkalnych, budynków usługowych i użyteczności publicznej, a także na renowacji i przebudowie zabytków, projektach zagospodarowania przestrzeni publicznych oraz na projektowaniu wnętrz.

Wojciech Kowalczyk

Wojciech Kowalczyk

Współzałożyciel

Architekt IARP – ukończył z wyróżnieniem Wydział Architektury na Politechnice Poznańskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w biurach Dominique Perrault Architecture w Paryżu, Kuryłowicz & Associates w Warszawie oraz CDF Architekci w Poznaniu.

Jakub Chrzanowski

Jakub Chrzanowski

Współzałożyciel

Architekt IARP – studiował na Wydziałach Architektury BTU Cottbus, Politechniki Poznańskiej oraz Politechniki Wrocławskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w biurach w Londynie oraz pod okiem Profesora Jerzego Gurawskiego w Poznaniu.

Tomasz Kierończyk

Tomasz Kierończyk

Współzałożyciel

Architekt IARP – ukończył z wyróżnieniem Wydział Architektury na Politechnice Poznańskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w biurach Dominique Perrault Architecture w Paryżu, ingenhoven architects w Düsseldorfie oraz modo architektura w Poznaniu. Laureat ogólnopolskich konkursów architektonicznych i projektowych.

Hanna Żylińska

Hanna Żylińska

Architektka – ukończyła Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej. Finalistka międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów architektonicznych.

Aleksandra Śledzik

Aleksandra Śledzik

Architektka – absolwentka Wydziału Architektury i studentka Budownictwa na Wydziale Inżynierii Lądowej i Transportu na Politechnice Poznańskiej.

Sebastian Jędrzejewski

Sebastian Jędrzejewski

Architekt – ukończył Wydział Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Laureat międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów artystycznych.

Edyta Sobieraj

Edyta Sobieraj

Architektka – ukończyła Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej z wyróżnieniem. Nauczycielka akademicka i specjalistka oprogramowania wspomagającego projektowanie.

Anna Kantor

Anna Kantor

Architektka – absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej oraz absolwentka Animacji na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.

 

Natalia Grygus

Natalia Grygus

Asystentka architekta – studentka na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej.

 

Zofia Napiontek

Zofia Napiontek

Asystentka architekta – studentka na Wydziale Architektury i Wzornictwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

 

Marta Wiewiór

Marta Wiewiór

Architektka wnętrz – absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz i Scenografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Stała współpraca przy wybranych projektach wnętrz w ramach marki NAM Studio.