todos. architekci
todos. architekci

todos. architekci to zespół założony przez czwórkę przyjaciół z Poznania. Współpraca między nami zaczęła się już podczas studiów, chociażby poprzez wspólne sukcesy w ogólnopolskich konkursach architektonicznych. Doświadczenie zawodowe, które zdobywaliśmy w renomowanych biurach projektowych m. in. w Paryżu, Londynie, Porto, Düsseldorfie, Warszawie i Poznaniu, owocuje indywidualnym podejściem do każdego wykonywanego przez nas projektu. Dopełniając się wzajemnie, w zakresie umiejętności i wiedzy, tworzymy solidną markę, która na pierwszym miejscu stawia potrzeby i zadowolenie klienta.

Proces projektowy oparty jest na szczerej komunikacji z Inwestorem oraz na dokładnej analizie jego potrzeb. Kluczem do stworzenia ponadczasowych i minimalistycznych brył są przemyślane rozwiązania funkcjonalne oraz odpowiednio dobrane materiały wykończeniowe. Estetyczne rozwiązania projektowe podparte są doskonałą znajomością techniki budowlanej. W ten sposób powstają obiekty atrakcyjne i dopasowane do oczekiwań naszych Inwestorów.

W naszej ofercie znajdują się projekty architektoniczne wszelkiego rodzaju budynków, projekty wnętrz, mebli, inwentaryzacje, nadzory autorskie, kosztorysy, prowadzenie budów oraz usługi budowlane.

Wojciech Kowalczyk

Wojciech Kowalczyk

Architekt uprawniony – ukończył z wyróżnieniem Wydział Architektury na Politechnice Poznańskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w biurach Dominique Perrault Architecture w Paryżu, Kuryłowicz & Associates w Warszawie oraz CDF Architekci w Poznaniu.

Jakub Chrzanowski

Jakub Chrzanowski

Architekt uprawniony – studiował na Wydziałach Architektury BTU Cottbus, Politechniki Poznańskiej oraz Politechniki Wrocławskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w biurach w Londynie oraz pod okiem Profesora Jerzego Gurawskiego w Poznaniu.

Tomasz Kierończyk

Tomasz Kierończyk

Architekt uprawniony – ukończył z wyróżnieniem Wydział Architektury na Politechnice Poznańskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w biurach Dominique Perrault Architecture w Paryżu, ingenhoven architects w Düsseldorfie oraz w Poznaniu. Laureat ogólnopolskich konkursów architektonicznych i projektowych.

Miłosz Korczak

Miłosz Korczak

Architekt – ukończył z wyróżnieniem Wydział Architektury na Politechnice Poznańskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w biurze OODA w Porto oraz w Poznaniu. Laureat ogólnopolskich konkursów architektonicznych i projektowych.